Нижегородское кольцо (1 Лига)


05 Feb 2023, Sun 19:00 (UTC+3)


Championship HTRS super-production | сезон 3
Game Assetto Corsa
Track mod /assetto-corsa/tracks/85

Sessions

1 Qualifying 15 minutes
2 Race #1 20 laps
3 Race #2 (реверс: 10 мест) 20 laps


Driver Tier Pos. Laps Best lap Total time Gap Points
1 Zhbannikov Dmitriy 3 20 01:23.452 28:07.922 30
2 Kartashev Pavel 6 20 01:23.021 28:08.125 +0.203 24
3 Bykonya Fedor 7 20 01:23.194 28:09.784 +1.862 19
4 Shutov Roman 3 20 01:23.487 28:16.738 +8.816 16
5 Basarovskiy Igor +5 kg 4 20 01:23.032 28:10.398 +2.476 14
6 Ungurs Daniel 12 20 01:23.298 28:32.613 +24.691 12
7 Polikarpov Denis 6 20 01:24.020 28:33.764 +25.842 10
8 Linnik Nikita 6 20 01:24.177 28:35.087 +27.165 8
9 Fominih Denis 7 20 01:23.468 28:35.182 +27.260 7
10 Maksimenko Roman +10 kg 7 20 01:23.967 28:35.608 +27.686 6
11 Meshcheryakov Konstantin 0 20 01:23.913 28:36.571 +28.649 5
12 Lapanik Mikhail +30 kg 7 20 01:23.993 28:37.438 +29.516 4
13 Volkov Danila +15 kg 4 20 01:24.145 28:32.537 +24.615 3
14 Mukhamedyarov Artem 2 20 01:24.133 28:43.847 +35.925 2
15 Zartdinov Rinat 13 20 01:23.955 28:47.491 +39.569 1
16 Mitusov Timofey 5 20 01:24.706 28:49.314 +41.392 0
17 Fomin Andrey 2 Лига (ДВС) 7 20 01:24.560 28:49.633 +41.711 0
18 Masterov Dmitriy +20 kg 17 20 01:23.340 28:24.235 +16.313 0
19 Vasin Vlad 4 20 01:24.733 28:54.551 +46.629 0
20 Serbaev Igor 14 20 01:23.400 28:55.673 +47.751 0
21 Shevchenko Denis 1 20 01:24.289 28:58.779 +50.857 0
22 Babayev Artyom 2 20 01:23.928 28:50.051 +42.129 0
23 Chikov Aleksandr 4 20 01:23.959 28:52.343 +44.421 0
24 Medvedev Egor 3 20 01:24.484 29:03.717 +55.795 0
25 Permyakov Sandal 1 20 01:24.318 29:08.453 +01:00.531 0
26 Aliev Fizuli 1 10 01:24.965 14:40.669 +10 laps 0
27 Lingurar Maxim 12 8 01:24.262 11:32.921 +12 laps 0
28 Ogulenko Egor 26 20 01:23.504 DSQ +40.110 0
Заявитель Нарушитель Заезд Дата подачи Статус
1 Lapanik Mikhail Meshcheryakov Konstantin Race #1 18:32 07.02.2023 Удовлетворен
2 Serbaev Igor Shutov Roman Race #2 (реверс: 10 мест) 17:08 07.02.2023 Удовлетворен
3 Serbaev Igor Ogulenko Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 16:55 07.02.2023 Удовлетворен
4 Serbaev Igor Ogulenko Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 16:30 07.02.2023 Удовлетворен
5 Serbaev Igor Ogulenko Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 16:24 07.02.2023 Удовлетворен
6 Serbaev Igor Ogulenko Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 16:19 07.02.2023 Удовлетворен
7 Permyakov Sandal Vasin Vlad Race #2 (реверс: 10 мест) 16:08 07.02.2023 Удовлетворен
8 Basarovskiy Igor Meshcheryakov Konstantin Race #2 (реверс: 10 мест) 19:49 06.02.2023 Удовлетворен
9 Lingurar Maxim Volkov Danila Race #2 (реверс: 10 мест) 11:38 06.02.2023 Удовлетворен
10 Babayev Artyom Medvedev Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 10:14 06.02.2023 Удовлетворен
11 Babayev Artyom Medvedev Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 10:12 06.02.2023 Удовлетворен
12 Babayev Artyom Medvedev Egor Race #2 (реверс: 10 мест) 08:45 06.02.2023 Удовлетворен
13 Babayev Artyom Chikov Aleksandr Race #2 (реверс: 10 мест) 08:19 06.02.2023 Удовлетворен
14 Shevchenko Denis Chikov Aleksandr Race #2 (реверс: 10 мест) 23:56 05.02.2023 Удовлетворен
15 Shevchenko Denis Chikov Aleksandr Race #2 (реверс: 10 мест) 23:41 05.02.2023 Удовлетворен
16 Shevchenko Denis Permyakov Sandal Race #1 23:04 05.02.2023 Удовлетворен
17 Zartdinov Rinat Serbaev Igor Race #1 22:48 05.02.2023 Удовлетворен
18 Zartdinov Rinat Fominih Denis Race #1 22:44 05.02.2023 Удовлетворен
19 Zartdinov Rinat Fominih Denis Race #1 22:41 05.02.2023 Удовлетворен
20 Meshcheryakov Konstantin Basarovskiy Igor Race #2 (реверс: 10 мест) 22:27 05.02.2023 Удовлетворен
21 Meshcheryakov Konstantin Ogulenko Egor Race #1 22:26 05.02.2023 Удовлетворен
22 Lingurar Maxim Volkov Danila Race #2 (реверс: 10 мест) 20:45 05.02.2023 Удовлетворен